Syksyn pilateskurssit alkavat vkolla 34!

Syksy lähestyy kovaa vauhtia ja pian ollaan jo vahvasti arjen pyörteissä kiinni. Tulevana syksynä otamme käyttöön uuden Niittykummun toimipisteen, jonka saliin siirtyy pilates alkeet ja odottavien tunnit tiistai illoille. Syyskuussa on tulossa lisäksi Äitiysjoogaa sekä Odottavien voimaryhmää Kampin toimipisteeseen. Kaikki kurssit tulevat myyntiin verkkokauppaan. Äitiysryhmät 125€ ja mattotunnit 100€, mikäli jatkat normaalilla mattotunnilla on jatko 5×70€.

Pilates on loistava tapa hoitaa kehoa ja mieltä, sekä oppia käyttämään omaa keskivartaloaan oikein. Pilateksen pienryhmätunnit alkavat elokuun puolivälissä seuraavalla aikataululla:

Ti klo 16.30 Äitiyspilates Odottavat, Niittykumpu. 18.8-15.9.2020

Ti klo 18.00 Pilates Alkeet, Niittykumpu. 18.8-15.9.2020

Ke klo 11.00 Äitiyspilates Synnyttäneet, Espoonlahti. 19.8-16.9.2020

To klo 9.30 Pilates Keskitaso, Suomenoja. 20.8-17.9.2020

Pilates Jooga Kehonhuolto -tunnit Ke Su klo 18.00 (1)

Tunnit järjestetään 5x60min kursseina, mutta jatkuvat läpi syksyn ja kevään. Jatkamme kursseja edelleen pienryhmissä noudattaen THL:n suosituksia turvaväleistä ja hyvästä hygieniasta. Varaathan siis paikkasi ryhmiin ajoissa! Mikäli kurssi joudutaan perumaan täysin tai osittain muuttuneen Covid-19 tilanteen vuoksi kurssimaksu palautetaan.

Hanki oma paikkasi syksyn ryhmiin suoraan verkkokaupasta!

SUHK Maman verkkokauppa

Lisätiedot mama(at)suhk.fi

Tervetuloa tunneille!

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

%d bloggaajaa tykkää tästä: